Замовлення на безкоштовну консультацію
X
Ваше прізвище, ім'я та по-батькові*:
Ваші контактині телефони*:
Ваш контактний емейл*:
Хто Вам нас порекомендував?
Що б Ви хотіли дізнатися?
Код перевірки*: 777

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Про ОВБ

В 1970 році в м. Кельн, що знаходиться в Німеччині було засновано компанію OVB (Objektiv VermögensBeratung – з нім. об’єктивне майнове порадництво). Основною місією компанії було і залишається сьогодні допомога людям в реалізації їх матеріальних цілей та бажань, використовуючи при цьому кращих партнерів на фінансовому ринку. Підбір, постійний аналіз та контроль за нашими партнерськими установами здійснює аналітичний центр в Німеччині, який гарантує високу надійність та якість роботи наших партерів.

Разом з клієнтами ми аналізуємо, складаємо комплексиний фінансовий план, підбираємо оптимальні індивідуальні рішення та супроводжуємо їх на шляху до реалізації усіх матеріальних задумів.

Сьогодні нашими послугами користуються понад 10 000 000 людей в 14 країнах Європи.

Ми є лідером в Європі з надання фінансових послуг для населення!

Бажання дізнатися, що принесе майбутнє завжди турбувало людей. Що трапиться завтра – ніхто точно знати не може. Але той хто зробить правильні кроки сьогодні, може впевнено дивитися в майбутнє. При цьому Вам допоможемо ми – лідер з надання фінансових консультацій по всій Європі вже протягом 43 років.

Ми постійно аналізуємо для Вас весь фінансовий ринок та відбираємо найцікавіші пропозиції. Спільними зусиллями з Вами ми знаходимо найвигідніші варіанти з ряду продуктів, які точно відповідають Вашим потребам – щодо страхового захисту та накопичення майна, пенсійного забезпечення та власного житла. Ми робимо це для того, щоб Ви могли насолоджуватися гарним настроєм та найкращим чином бути підготовленим до майбутнього – і щоб Ви спокійно могли сказати:“Нехай завтра приходить”.

Свідоцтво OVB