Замовлення на безкоштовну консультацію
X
Ваше прізвище, ім'я та по-батькові*:
Ваші контактині телефони*:
Ваш контактний емейл*:
Хто Вам нас порекомендував?
Що б Ви хотіли дізнатися?
Код перевірки*: 777

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

«Десятка» з кишені сьогодні – «десятка зелених» завтра!

Як часто Ви думаєте про гроші?

Щодня, щогодини чи, може, постійно, коли їх заробляєте чи витрачаєте?

Насправді важко переоцінити вплив грошей на наше сучасне життя. Ми щодня ходимо на роботу чи займаємось бізнесом заради того, щоб їх заробити, а потім – щоб потратити, і знову, щоб заробити, і знову, щоб потратити.. і так місяць за місяцем, рік за роком, і так все життя…

Чи може бути по-іншому? Як довго Ви ще будете залежати від грошей? Скільки ще років хочете щодня їх шукати? Скільки ще годин свого здорового і міцного сну Ви «подаруєте» для них – для грошей?

Кожен з нас вже неодноразово чув від свого оточення, що потрібно кошти заощаджувати, зберігати від інфляції, «вкладати» та інвестувати… Але, мабуть, ніхто точно Вам не відповів, яку суму, коли, куди і на скільки інвестувати для того, щоб отримувати відсотки…

Сьогодні я Вам опишу один цікавий і дуже простий приклад того, що могло б змінитися, якби Ви щодня протягом останніх 10 років відкладали всього по 10 грн. щодня!!! Так, тільки 10 гривень – це зовсім мало!!!

Для того, щоб максимально спростити розрахунки, уявимо, що Ви «десятку» щодня «вкладали» в надійний банк на депозит і отримували в середньому 15% річних. Використовуючи звичайний депозитний калькулятор, маємо за 10 років 85 000 грн., причому більше половини з них – відсотки! Це завдяки ефекту нарахування «відсотків на відсотки», який ще називають «8 чудом світу»!

85 000 грн. або близько 10 000 доларів США сьогодні на депозиті при 17% приносять близько 15 000 грн., а це 1200 грн. щомісяця – от Вам і пасивний дохід щомісяця!!!

А найцікавіше те, що коли ви заощаджували протягом 10 років, то відкладали лише 300 грн. щомісяця, а зараз отримуєте пасивним доходом від свого капіталу 1200 грн. щомісяця – хороша математика!!!

Всі розрахунки ми проводили від суми в 10 грн. щодня! А скільки Ви витрачаєте щодня не замислюючись – 20, 100, 1 000 грн.??? І скільки Ви втратите через 5, 10, 15 років?

Існує простий розрахунок – при щомісячному заощадженні 30% вашого доходу можна менше ніж за 10 років створити потік коштів, які будуть більші за рівень вашого доходу! І не потрібно буде знову «шукати» кошти!

А для того, щоб зробити це швидше та безпечніше, звертайтесь за допомогою до наших консультантів!