Замовлення на безкоштовну консультацію
X
Ваше прізвище, ім'я та по-батькові*:
Ваші контактині телефони*:
Ваш контактний емейл*:
Хто Вам нас порекомендував?
Що б Ви хотіли дізнатися?
Код перевірки*: 777

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Подорожувати треба з радістю, без зайвих хвилювань та страху, але обов'язково з хорошою страхівкою

Подорожувати треба без страху, але не без страхівки 

Шановні друзі!
Якихось 3-4 місяці і настане пора відпусток. Дехто починає готуватися і планувати вже від сьогодні. Хочу надати кілька порад відносно однієї дуже важливої речі, без якої в цивілізованому світі не можливо говорити про якісне медичне обслуговування. А саме - медичне страхування подорожуючих.

Для того щоб відкрити візу в посольстві вимагають поліс страхування від нещасних випадків під час перебування за кордоном зі страховою сумою не менше 30 000 євро. Це означає, що у випадку якщо Вам буде потрібна медична допомога за кордоном - страхова компанія візьме на себе витрати пов'язані з вашою госпіталізацією, викликом швидкої, медикаментами чи хірургічним втручанням (в залежності від обраного пакету). Вартість розраховується в залежності від обраних програм. Але не варто на цьому економити. Так як наприклад присутність в полісі пункту "гострий зубний біль" може Вам коштувати додаткових 30-40 грн. Але якщо клієнт не забажає обирати дану опцію, то в ситуації коли у вас відкрився нерв - доведеться викласти чималу суму в валюті. От і вийде, що Ви хотіли економити, а насправді поїхали за кордон не відпочити, а полікувати зубчик на кілька сотень доларів.

Кілька важливих порад: 
1). Не довіряйте агенствам, які вас обслуговують "пакетом". «Я заплатив гроші, а вони хай там роблять все – бо я на то не маю часу». З Вами теж таке було? Не хвилюйтеся. Ви потрапили в 75 % людей, які там роблять. ОДнак страхівка робиться 15 хв. Для того взагалі не треба багато часу.Тим більше, якщо Ви маєте фінансового консультанта і наперед йому уточнюєте який саме вид полісу хотіли мати – то це ще швидше. Зазвичай, «пакетні агенства» впарюють страхівки не за принципом надійності компаній, а тих, від яких мають хороший відкат. Про якість послуг і обслуговування не варто й говорити…
2). Намагайтеся всіляко уникнути купівлі "кота в мішку". Вичитайте поліс, перевірте навність опцій (Наприклад - чи покриває ваша страхівка виклик невідкладної швидкої допомоги?), дізнайтеся яка саме це страхова.
3). Перевірте наявність даної компанії в Європі та тривалість її існування. Довіряйте тільки перевіреним брендам з іноземним капіталом і міжнародним масштабом бізнесу. Добре якщо фінансова група існує більше 50 років на ринку і успішно веде бізнес щонайменше в 5 європейських країнах з розвинутою економікою.
4). Подивіться будь-ласка УВАЖНО на пункт "франшиза" . Це та сума, яку Ви повинні сплатити перед тим, як клініка надасть свої послуги. Якщо лікування вашого перелому наприклад коштує 600 євро, а франшиза в договорі 500 євро - то Виходить що страхова покриє Вам лише 100 євро. Найкраще просити робити поліс з 0 (нульовою) франшизою. Якщо в Україні під час купівлі полісу Вам це може коштувати додаткових 20 грн, то порахуйте скільки коштуватиме франшиза при настанні нещасного Випадку (500 помножити на поточний курс долара).
5). Уточніть в консультанта номер гарячої лінії та можливість спілкування ЗРОЗУМІЛОЮ ВАМ МОВОЮ! Адже часто буває так, що люди просто не знають куди дзвонити або не мають можливості порозумітися і пояснити де вони і що з ними сталося. В деяких туроператорів таке поняття як обслуговування вас зрозумілою Вам мовою ВІДСУТНЄ взагалі. Дуже важливо не опинитися в ситуації, коли Ви вперше відкриваєте читати свій поліс не під час його купівлі, а вже аж коли щось стається, і з сумом для себе Виявляєте що ДЗВОНИТИ НЕМАЄ КУДИ. Компанії з високим сервісом обслуговування нададуть Вам цю інформацію ще в Україні.
6). Ще одне – немає полісів «по підесять гривень» чи по «стодвадцять». Кожен продукт розраховується індивідуально під клієнта в залежності від того, покриття за якими ризиками він прагне включати. «Заготовки» - це величезна ознака поганого сервісу. 
Сподіваюся, що декілька цих порад допоможуть Вам уникнути фінансових ризиків пов’язаних з відпочинком та подорожами. Нехай 2015 рік дарує лише позитивні емоції.

При виникненні питань – прошу звертатися.
З повагою, 
фінансовий консультант Святослав Феденько