Замовлення на безкоштовну консультацію
X
Ваше прізвище, ім'я та по-батькові*:
Ваші контактині телефони*:
Ваш контактний емейл*:
Хто Вам нас порекомендував?
Що б Ви хотіли дізнатися?
Код перевірки*: 777

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Пропозиція для сім'ї та всієї родини

Ведення сімейного бюджету

В більшості випадків рівень вашого фінансового благополуччя визначається не розмірами вашого доходу, а тим, наскільки ви живете за коштами.
Що значить "жити по коштам»? Ні, це зовсім не означає, що вам потрібно економити лише на приємних серцю розвагах і у всьому собі відмовляти. Це просто означає, що гроші треба правильно розподіляти. Хоча, звичайно, хотілося б, щоб їх було побільше. 
Але при будь-якій кількості грошей можна жити, насолоджуючись маленькими радощами життя, а можна насилу доживати до чергового надходження коштів і не знати, чим розплачуватися за взяті кредити. 
Перший варіант існування потребує елементарної поваги до власних грошей і вміння будувати сімейний бюджет. 

Що таке Сімейний Бюджет?

Сімейний бюджет – це план доходів і витрат сім'ї на певний період (тиждень, місяць, рік). Складається він з двох частин. Перша частина охоплює джерела формування сімейного бюджету, друга — видатки сім'ї. Він є ключовим принципом управління фінансами в родині та чудовою можливістю сформувати стосунки довіри між чоловіком та жінкою.

Етапи ведення Сімейного Бюджету:

1. Постановка цілей
2. Складання бюджету (фінансове планування)
3. Ведення бюджету
4. Аналіз бюджету
 

Як це робиться? Дізнайтеся у наших консультантів.

 


 

Захист доходу годувальника

Для реалізації Ваших цілей потрібні вільні кошти, які формуються із залишку. В свою чергу, щоб залишок був регулярний, потрібен постійний захищений дохід.

Непередбачувані події можуть трапитися з кожним, і тим самим поставити під загрозу фінансове існування як Ваше, так і Вашої родини. Умовно причини втрати доходу можна поділити на дві групи:

 •  - які залежать від здоров’я людини (хвороби, травми, інвалідність, втрата працездатності, вік, смерть);
 •  - які не залежать від здоров’я людини (звільнення, скорочення, банкрутство бізнесу, форс-мажор тощо).

 

Чи знаєте Ви, що в 2012 р. в Україні:

 •  - Зареєстровано 2,14 млн. нещасних випадків в побуті, внаслідок яких загинуло 41 158 осіб, серед них 978 дітей у віці до 14 років?
 •  - Відбулося понад 196 399 дорожньо-транспортних пригод (ДТП)?
 •  - Внаслідок нещасних випадків на дорогах України загинуло 5 094 людини та 37 503 людини отримали травми різного ступеню важкості?
 •  - На виробництві трапилося 12 907 нещасних випадків, в яких постраждало 13 313 осіб, в т. ч. 1 766 – із смертельним наслідком?
 •  - В Україні щогодини внаслідок нещасних випадків травмуються 4 людини?
 •  - Зареєстровано 1 656 600 безробітного населення працездатного віку?

 

Нещасний випадок може трапитися з кожним! Не тільки смертельний випадок, але й втрата працездатності створює складнощі, які необхідно долати. В разі нещасного випадку Вам необхідно більше, ніж лише захист від держави. Кожна людина хоче бути захищеною!

 

Як це зробити найвигідніше та найнадійніше? Дізнайтеся у наших консультантів.

 


 

Власне житло

 

 


 

Захист майна

 

Ви коли-небудь замислювалися, скільки коштує Ваше житло? Не лише в фінансовому плані, а скільки років Вашого життя, зусиль, енергії пішло, щоб придбати омріяний дім? Мабуть чимало.

І лише одиниці подбали про його надійний захист. Оскільки за лічені години, а іноді й за хвилини, люди втрачають дах над головою, своє майно. Адже воно коштувало не тільки грошей, а й 10, 15, а той 20 років їхнього життя та наполегливої праці. Багато хто вклав в нього частинку своєї душі.

По суті, такі події можна вважати фінансовими катастрофами для окремо взятої сім’ї! І разом з втратою даху над головою, в їх житті виростає нова проблема – де далі жити їхній родині і як заробити на нове житло. Для когось вона може залишитися невирішеною вже до кінця їхнього життя.

Мало хто знає як можна просто, швидко та за доступною ціною отримати надійний захист свого житла від основних ризиків:

 • - вогонь (пожежа, зокрема підпал, вибух, удар блискавки);
 • - затоплення (протікання з водопровідних, каналізаційних, опалювальних та протипожежних систем тощо);
 • - стихійні лиха (злива, ураган, шквал, град, тиск снігу, землетрус, просідання ґрунту тощо);
 • - протиправних дій третіх осіб (крадіжки зі взломом, грабіж, розбій, навмисні дії ТО);
 • - транспортні ризики;
 • - відповідальність за шкоду заподіяну третім особам (пожежа або затоплення сусідів).

 

Як вибрати найоптимальніший варіант захисту власної оселі дізнайтеся у наших консультантів.

 


 

Накопичення капіталу дітям

Кожні відповідальні батько і мати задумуються над питанням як забезпечити фінансовий захист і підтримку своїх дітей шляхом створення капіталу для їх майбутнього самостійного життя. А це – витрати на освіту, весілля, власне житло, автомобіль… Щоб подбати про майбутнє своєї дитини – почніть реалізовувати ці та інші цілі вже з перших днів її життя.

 

Дізнавайтеся у наших консультантів як зробити надійне накопичення коштів для дитини, їх захист від негативних наслідків інфляції.

 

 


 

Планування власного майбутнього

Пенсія – це майбутнє, яке треба створювати вже зараз! Чим скоріше ви замислитесь над цим питанням – тим більше у вас шансів реалізувати найкращий сценарій вашого життя після виходу на заслужений відпочинок.

 • Час плине ДУЖЕ ШВИДКО!
 • Прожити на середню державну пенсію ДУЖЕ СКЛАДНО!
 • Покладатися на сторонню допомогу – ДУЖЕ РИЗИКОВО!
 • Перекладати свій тягар на своїх же дітей – БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО!

 

Гарантована власна додаткова пенсія. Це дозволяє максимально забезпечити свій особистий та сімейний комфорт під час заслуженого відпочинку, та навіть наблизити цей період за власним бажанням.

 

Ви бажаєте після виходу на пенсію присвячувати час собі та своїм захопленням, а не пошуком джерел прибутку? Наші консультанти нададуть всю необхідну інформацію.

 


 

Отримання грошей від держави