Замовлення на безкоштовну консультацію
X
Ваше прізвище, ім'я та по-батькові*:
Ваші контактині телефони*:
Ваш контактний емейл*:
Хто Вам нас порекомендував?
Що б Ви хотіли дізнатися?
Код перевірки*: 777

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Пропозиція для студентів

Отримання грошей від держави

На сьогоднішній день кількість громадян України, які користуються податковою знижкою є досить малою. Все – через низьку поінформованість населення про можливість отримання частини податків від держави. Що ж таке податкова знижка та хто має право її отримати?

Відповідно до п. 14.1.170 Податкового кодексу України ПОДАТКОВА ЗНИЖКА – це документально підтверджена сума (вартість) витрат платника податку – резидента у зв'язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу, одержаного за наслідками такого звітного року у вигляді заробітної плати.

Тобто, право на її отримання мають громадяни України, які отримують офіційну заробітну плату (тобто, якщо особа отримує дохід як приватний підприємець або іншим чином, але не у вигляді зарплатні, право на податкову знижку у такої особи не виникає), сплачують податок з доходів фізичних осіб (утримується роботодавцем) і в минулому році понесли витрати згідно однієї або декількох статей, перелічених нижче:

  •  - сплачували протягом минулого року за навчання закладам освіти;
  •  - сплачували страхові внески за договорами довгострокового страхування життя;
  •  - сплачували внески у недержавні пенсійні фонди;
  •  - сплачували кошти закладам охорони здоров’я для компенсації вартості платних послуг з лікування;
  •  - перераховували кошти у вигляді пожертвувань неприбутковим організаціям;
  •  - усиновлювали дітей;
  •  - сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом;
  •  - понесли витрати у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива тощо.

 

Який розмір податкової знижки? Які документи потрібні, щоб отримати податкову знижку та як її правильно оформити – про все це дізнайтеся у наших консультантів.