Замовлення на безкоштовну консультацію
X
Ваше прізвище, ім'я та по-батькові*:
Ваші контактині телефони*:
Ваш контактний емейл*:
Хто Вам нас порекомендував?
Що б Ви хотіли дізнатися?
Код перевірки*: 777

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Думка експерта: У 2015 році кожен українець заплатить 40 тисяч податків на утримання держави.

Думка експерта: У 2015 році кожен українець заплатить 40 тисяч податків на утримання держави.

Майже 40 тисяч грн податків заплатить кожен українець на утримання держави у 2015-му році.

Про це розказав виконавчий директор CASE Україна Дмитро Боярчук.

"Окрім цього, відповідно до затвердженого держбюджету, ваша частка державного боргу зросте мінімум на 5000 гривень, з яких близько 2000 грн з вашої кишені піде на порятунок збанкрутілих банків, 1700 грн - це вартість вашої "дешевої комуналки", а 1100 гривень повернення втрачених вкладів тим, хто постраждав від нової кризи", - уточнює економіст.

За його словами, кожна людина платить податки, але багато хто про це не підозрює.

"Навіть, якщо ми ніколи власноруч не відносили грошей у податкову, ми всерівно поповнюємо скарбницю щоразу, коли отримуємо зарплату або коли купуємо щось у магазині", - зазначає експерт.

 

 

 

 

 

Текст документа вже з’явився на сайті Ради і викликав бурхливі дискусіїї в експертному співтоваристві. У представленому проекті доходи держави встановлені на рівні 475 200 000 000 грн, а витрати - в сумі 527 100 000 000. (Граничний рівень дефіцита держбюджету становить 63600 млн. грн.).

Сухі цифри означають наступне: на тлі падаючої економіки уряд хоче збільшити збори скарбниці більш ніж на чверть або на 100 млрд грн в порівнянні з 2014-м роком. У тому числі, це планується зробити і за рахунок підвищення податкового навантаження на пересічних громадян.Фокус виділив 10 головних податкових ініціатив Кабміну, що стосуються фізичних осіб.


Порахувати кожен метр

Усі власники квартир і будинків, згідно з новими бюджетними ініціативам, повинні будуть платити податок на нерухомість. Раніше його нараховували тільки на квартири від 120 кв м і будинки від 250 кв м. Ставка податку становитиме 2% від мінімальної зарплати (1218 грн) за 1 квадратний метр, а сплачувати його доведеться раз на рік. Таким чином, власники квартир в 40-80 кв м повинні будуть розщедритися на 1-2 тис. грн.

Поділитися зарплатою і пенсією

Якщо ваш місячний дохід вище 10 мінімальних зарплат - то для вас ставка податку на доходи фізосіб (ПДФО) підвищиться з 17% до 20% (для менших зарплат зберігається ставка в 15%). Пенсіонерам новий бюджет також не сподобається. Якщо зараз 15% стягуються з пенсій розміром від 10 тис грн, то в подальшому планується знизити цю планку до суми в 3 мінімальні зарплати (3654 грн). Кабмін нарахував 3,3% пенсіонерів з таким рівнем забезпечення.

Віддати відсоток

Податок на пасивні доходи - відсотки за депозитами, інвестиційний прибуток, прибуток і роялті - в рамках податкової реформи планується збільшити з 15% до 20%.

Натиснути на гальма

Господарів дорогих авто - з дизельними двигунами об’ємом понад 2,5 тис куб см і бензиновими більше 3 тис куб см запропоновано обкласти фіксованим податком в 25 тис. гривень / рік.

Бойкот імпорту

Усі зарубіжні товари можуть бути обкладені додатковим імпортним збором у розмірі 5-10% від вартості. Кабмін пропонує поширити це правило на всі групи товарів, крім "життєво важливих". До останніх віднесено енергетичний імпорт (газ, вугілля, нафта, бензин, дизпаливо), а також банківські метали, гуманітарна допомога і товари, звільнені від ввізного мита за міжнародними договорами (крім вільної торгівлі).

Декларувати нажите

В олігархів і звичайних людей, які одержують зарплати у конвертах, з’являється єдина можливість легалізувати нажитий за попередні роки "чорний заробіток". З 1 січня по 31 жовтня 2015-го року в Україні оголошується разове (нульове) декларування доходів, майна і фінансового стану, у тому числі отриманих з порушенням законодавства України.

Якщо ви будете декларувати готівкові кошти в сумі понад 200 тис. грн, вам потрібно буде внести їх на рахунки в банки до дня подання декларації, і зберігати їх там не менше року з дня внесення на банківський рахунок. Надалі держава буде також контролювати доходи і витрати громадян, і в разі, якщо витратна частина буде перевищувати дохідну, ця різниця буде обкладатися за подвійною ставкою ПДФО, тобто 30%.

Платити за долар

Податкові нововведення не обминули і валютний ринок. Кабмін запропонував збільшити з 0,5% до 2% збір до Пенсійного фонду при купівлі інвалюти, при цьому анулювавши аналогічний збір для безготівкових операцій.

Підтримати АТО

Дія військового збору розміром 1,5% від суми зарплати пропонується продовжити в 2015 році, при цьому розширивши його базу оподаткування на всі доходи, які оподатковуються ПДФО.

Заплатити за спадок

Якщо ви отримуєте спадок понад 1 млн. грн. від родичів першого ступеня споріднення, Кабінет Міністрів пропонує брати з вас податок на доходи за ставкою 5%.

Забути про готівку

За готівку неможливо буде купити нічого дорожче 15 мінімальних зарплат (18270 грн на даний момент). Уряд має намір прописати це правило безпосередньо в законі: раніше граничні суми операцій з готівковими коштами визначав НБУ.

 

Однак не все так погано!

Адже наша компанія допоможе Вам в законний спосіб зберегти велику частину коштів для своїх потреб. Маємо для того ряд інструментів: починаючи від повернення сплачених Вами податків і до купівлі валюти без 2% збору в ПФ (даний збір не розповсюджується на валютні договори страхування життя, що є більш вигідним для клієнта – придбання валютного договору по курсу НБУ та відсутність сплати 2%). Також Ваші заощадження можуть тепер виконувати не лише функцію "накопичення", в тому еквіваленті якому вони відповідають, але і функцію "захисту" в еквіваленті в сотні разів вищому за фактичну суму на рахунку. (Ви знали, що Ваших 5 000 грн можуть надавати Вам та Вашій родині захист на 350 000 грн?).

Компанія ОВБ Алфінанц Україна в м. Івано-Франківську і надалі на захисті Ваших фінансових інтересів. Адже метою нашої роботи - є фінансово грамотні і успішні клієнти.

Дякуємо за те, що Ви з нами!

При виникненні запитань - ми до Ваших послуг. 

 

Матеріал підготував консультант Феденько С.В. за матеріалами сайтів: http://www.epravda.com.ua/ та http://zak-kor.net

Замовити безкоштовну консультацію можна за телефоном: 063 44 85 690