Замовлення на безкоштовну консультацію
X
Ваше прізвище, ім'я та по-батькові*:
Ваші контактині телефони*:
Ваш контактний емейл*:
Хто Вам нас порекомендував?
Що б Ви хотіли дізнатися?
Код перевірки*: 777

Слідкуйте за нами в соціальних мережах

Система роботи ОВБ

Для того, щоб Ви могли отримати максимально точну та необхідну інформацію, ми працюємо за певною системою. Ця модель роботи з клієнтом подібна до роботи лікаря і складається з трьох простих кроків:

1. Аналіз

Коли Ви вперше звернулись до лікаря, він зазвичай робить опитування та певний огляд того, що Вас турбує.

У нас першим кроком є заповнення фінансового аналізу, в якому міститься близько 40 запитань. Спершу ми детально вивчаємо Ваші цілі та бажання: коли б Ви хотіли їх досягти, яким способом, скільки на це Вам необхідно коштів і т.д. Далі оглядаємо, які кроки Ви вже зробили і які плануєте зробити для реалізації Ваших цілей.

Інформація, яку надає клієнт, абсолютно конфіденційна між ним та консультантом і використовується виключно для надання консультації надалі.

2. Консультація

На цьому етапі роботи з клієнтом лікар встановлює діагноз.

У нашому випадку ми надаємо актуальну інформацію та конкретні розрахунки для клієнта. Використовуючи інформацію з фінансового аналізу та можливості клієнта, пропонуємо ті найправильніші кроки, які потрібно робити сьогодні, для здійснення його бажань у майбутньому.

3.Сервіс

Після встановлення діагнозу лікар пропонує певні методи лікування та медикаменти.

У нашому випадку ми пропонуємо Вам найцікавіші з усіх пропозицій, які існують на ринку, щоб вони відповідали усім Вашим вимогам.

Ми також допомагаємо в укладанні усіх договорів та їх супроводі, адже угода є тристоронньою: клієнт – консультант – фінансова установа. Такий формат надає Вам ще більшої впевненості в тому, що Ви робите правильний вибір, і при цьому Ваші інтереси відстоює Німецька компанія з 40-річним досвідом роботи!

Найбільшою подякою для лікаря за його сумлінну працю є рекомендації його пацієнтів. У нашому випадку ми все робимо для того, щоб Нас рекомендували друзям!

ovb